Informacje podstawowe

By | 20 listopada 2015

Informacje podstawowe o tej stronie internetowej.

Witamy serdecznie na naszym nowym blogu. W zakładce o autorach, można przeczytać krótką informację o nas i naszym podejściu do finansów. Natomiast w zakładce o stronie, znajduje się można powiedzieć krótki spis treści, która w przyszłości znajdzie się na tej stronie. A oto zestawienie kategorii wraz z ich opisem:

Informacje – tutaj będziemy pisali różnego rodzaju nowości związane z finansami, które będą mniej branżowe, ale również bardzo interesujące i zapewne warte przeczytania.

Domowe finanse – wpisy dotyczące wszystkiego co jest w jakimkolwiek stopniu związane z domowym budżetem. Dodatkowo sposoby pozwalające na łatwe gospodarowanie posiadanymi pieniędzmi.

Inwestycje – poradniki przeznaczone dla osób chcących rozpocząć budowanie kapitału, który po prostu będzie cały czas procentował. Przedstawimy pomysły na różnego rodzaju możliwości dotyczące lokowania kapitału.

Kredyty – rodzaje oraz różnice w pożyczkach oferowanych przez banki. Pokażemy jak pożyczyć więcej i wcale nie stracić na tym zbyt dużo. Tak z bankami można negocjować warunki kredytowe i to zawsze.

Oszczędzanie – wszystko o tym jak kupić więcej ale wydać mniej, tak jest to możliwe i wcale nie takie trudne. Nawet w złej sytuacji zawsze można znaleźć sposoby na oszczędzanie i to wcale nie takich małych kwot.

Życzymy przyjemnego czytania kolejnych wpisów, które będą pojawiały się co kilka dni.

One thought on “Informacje podstawowe

  1. admin Post author

    Zapraszamy do podanie informacji o czym jeszcze chcielibyście poczytać na tym blogu 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *